12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ SK kaotas esimese poolfinaallahingu

Pühapäeval, 20.03 algasid paf.com saalihoki meistriliigas poolfinaalid, kus olid vastamisi TTÜ/Team Exel - EMÜ SK ja Jõgeva SK Selver/Tähe ning Augur/Wasteland meeskonnad. TTÜ koduväljakul peetud kohtumises alistus ülipingelises ja närvesöövas mängus EMÜ SK tulemusega 5-4 (2-0; 1-1; 2-3). Teises kohtumises võitis kindlalt Auguri meeskond Jõgevat seisuga 10-1.

EMÜ SK mängu kaotuse põhjuseid tuleb otsida halvas resultatiivsuses ja arvulise ülekaalu realiseerimata jätmises. Värava luku lahti muukimiseks kulus 34 minutit, kui Mikko Purmonen lõi neli kolme!! vastu ülekaalu väravaks.

Karistusi jagati ohtrasti - meile 8 minutit ja vastastele 18 minutit, millest paljud kattusid. Publik sai näha kolme bullitit, kuid ükski neist ei olnud resultatiivne.

Kui mängu lõpuni oli jäänud natuke üle kümne minuti leidsime end 1-5 kaotusseisust ja tuli "aeg maha võtta", et mängu päästa. Pressing tootis kohe edu - kahe minutiga suutsime 2 väravat tagasi lüüa ja lootus püsis. 1 minut enne mängu lõppu vähendasime, ilma väravavahita mängides, vahe minimaalseks ja kõik oli veel lahtine.

Kahjuks meie ärkamine ja lõpuspurt hilines ning poolfinaali esimese kohtumise võitis kodumeeskond. Õnnejumal oli seekord TTÜ poolel - õnnetu omavärav, lisaks mitmed väravaraami tabamused ja luhta lastud väravavõimalused. Mängu parimaks tunnistati EMÜ SK poolelt Sten Kõiv.

Pealevisked: TTÜ SK 30, EMÜ SK 25

Resultatiivsus: Talis 1+2, Daniel 2+0, Mikko 1+0, Sten 0+1, Allan 0+1

Autor: Esko Tõnisson