12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ SK saalihokimeeskonna poolfinaali vastane selgunud

Eesti Maaülikooli Spordiklubi paf.com  saalihokiliiga poolfinaali vastane on põline ülikooli rivaal TTÜ/Team Exel. TTÜ alistas veerandfinaalis kaks korda tulemusega 5:4 Sparta Team Automaailma ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi võõrsil 8:6 ja kodus 6:3 Saku Fortuna.

Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli vahelised mängud on alati olnud emotsioone ja rivaalitsemist täis. Põhiturniiril kohtuti kahel korral ja mõlemad mängud võitis koduväljaku eelist omav võistkond. Maaülikool võitis kodus 9-5 ja kaotas võõral väljakul tulemusega 5-8.

EMÜ SK treeneri Veiko Raudseppa sõnul mängivad mõlema meeskonna jaoks olulist rolli just kodumängud, mida üritavad mõlemad meeskond kindlasti ka võita. Seda enam peab meie meeskond kõvasti kaitses pingutama ja  head emotsiooni annavad selleks kolm viimast võidetud mängu.

Maaülikool võitis põhiturniiri viimases mängus valitsevat meistrit ja tabeli liidrit Augur/Wastelandi ja loomulikult ei maksa unustada kahte väga hästi mängitud veerandfinaal kohtumist. Võiduemotsiooni pealt on hea edasi minna ja meie meeskonnal on kõik võimalused olemas, et pääseda finaali lisas Veiko Raudsepp.