Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Naistel poolfinaalseerias kaks võitu

EMÜ SK naiskond kohtus olnud nädalavahetusel Sparta Spordiseltsi naistega nii kodus kui võõrsil. Kolme võiduni peetavas seerias on tartlannadel nüüd kirjas kaks võitu.

Treener Talis Mölderi sõnul oma parimat mängu veel ei näidatud, aga esitus oli veenev sellegipoolest. „Kaitseosa ei saanudki praktiseerida sest vastased ründasid üllatavalt vähe,“ lisas ta.

Laupäeval Kiilis peetud kohtumine lõppes seisuga 10:0 EMÜ kasuks. Resultatiivseimad olid Jane Klavan nelja värava ja ühe sööduga ning Meelike Terasmaa kolme värava ja kahe sööduga.

Punkte kogusid veel Reti Väärt ühe värava ja kahe söödu, Triin Pähn ja Kati Loid mõlemad ühe värava ja ühe sööduga, Kersti Teder kahe ja Marii Kangur ühe sööduga.

Pühapäeval Tartus peetud kohtumise võitsid tartlannad seisuga 7:1. Kaks väravat lõid Triin Pähn ja Reti Väärt.

Ühe värava ja ühe tulemusliku sööduga aitasid kaasa Jane Klavan ja Marii Kangur. Ühe värava lõi Maret Taal. Tulemuslikud söödud andsid veel Meelike Terasmaa, Kati Loid ja Kersti Teder.

EMÜ SK naiskonna parimaks tunnistati mõlemal päeval Jane Klavan.

Poolfinaalseeria kolmas kohtumine toimub järgmisel laupäeval, 19.märtsil kell 15.00 Eesti Maaülikooli spordihallis.

Teises poolfinaalseerias, kus vastamisi Saku Fortuna ja Tamsalu EBE, on kaks võitu kogunud Saku Fortuna, kohtumiste tulemusteks 3:1 ja 7:2. Kolmanda kohtumise aeg pole hetkel veel selgunud.


Autor: Marii Kangur