Naised võitsid oodatult Kuusalu, kuid pidid lisaajal tunnistama Saku paremust

Laupäeval, 26.veebruaril alistas EMÜ SK saalihokinaiskond koduväljakul Kuusalu Eluterve Naise seisuga 13:2. Treener Talis Mölderi hinnangul läks mäng plaanipäraselt, sest võit oli kindel ja kõik mängijad jäid pühapäevaseks mänguks terveks. „Skoor oleks kindlasti suurem olnud, kui järgmisel päeval poleks mängu olnud, aga praegu ei olnud see eesmärk,“ selgitas ta.

Punktiskoori kasvatasid viie punktiga Reti Väärt (3+2) ja Jane Klavan (2+3), kolme punktiga aitasid kaasa Meelike Terasmaa (2+1) ja Marii Kangur (1+2) ning kahe punktiga Kati Loid (2+0), Margit Keerutaja (1+1) ja Ester Malmström (1+1). Ühe-punktilise panuse andsid Eva-Maria Kikkas (1+0), Ella Lehtinen (0+1) ja Triin Pähn (0+1).

Mängu parimaks tunnistati väravavaht Sanna Kähkönen.

Pühapäeval, 27.veebruaril kohtusid tartlannad Kiili spordihallis Saku Fortunaga. Kuigi EMÜ naised suutsid välja tulla 3:1 kaotusseisust ja mängu normaalaeg lõppes 3:3 viigiga, lõid lisaajal „kuldse värava“ siiski Saku mängijad.

„Väga hea mängu mängisime,“ ütles treener Mölder, „meil oli piisavalt häid võimalusi, et mäng võita. Loodetavasti on kõige tähtsamad mängud Sakuga alles ees.“

Tartu väravate autoriteks Kersti Teder (söödu andis Kati Loid), Triin Pähn ja Marii Kangur (sööt Reti Väärtilt).

Mängu parimaks tunnistati EMÜ SK poolelt Jane Klavan.

Järgmisel laupäeval, 5.märtsil kohtub EMÜ SK kodusaalis Sparta spordiklubiga. Siis selgub ka, kas põhiturniir lõpetatakse võitjatena.


Autor: Marii Kangur