Naiskond jätkuvalt võidulainel

Olnud nädalavahetusel alistas EMÜ SK saalihoki naiskond nii Tapa valla ühisnaiskonna kui Tamsalu EBE. Nende tulemustega kinnitati turniiritabeli liidripositsiooni. Laupäeval, 12.veebruaril kohtusid tartlannad Tapa spordihallis Tapa valla ühisnaiskonnaga. Kuigi oma päris õiget mängupilti ei saavutatud ning palju väravavõimalusi jäi realiseerimata, lõppes kohtumine siiski 4:3 Tartu võiduga. Resultatiivsed olid Meelike Terasmaa kahe väravaga, Jane Klavan ühe värava ja ühe sööduga ning Siiri Nork ühe väravaga. Kersti Teder ja Marii Kangur andsid mõlemad ühe tulemusliku söödu.

Pühapäeval, 13.veebruaril sai naiskond üle pika aja mängida kodusaalis Tartus, kus alistati seisuga 7:0 Tamsalu EBE. Vastupidiselt laupäevasele, kohati rabedale mängule, said tartlannad kohe oma mängu käima ja näitasid, mida oskavad. Tartu resultatiivsed mängijad olid Reti Väärt nelja värava ja ühe söödu, Jane Klavan ühe värava ja kolme söödu, Meelike Terasmaa ühe värava ja ühe söödu, Ella Lehtinen ühe värava ning  Margit Keerutaja ja Triin Pähn mõlemad ühe sööduga.

EMÜ SK naiskonna järgmine mäng toimub laupäeval, 26.veebruaril Tartus maaülikooli spordihallis, kui vastaseks Kuusalu Eluterve Naine. Pühapäeval, 27.veebruaril kohtutakse Kiilis Saku Fortunaga.


Autor: Marii Kangur