Üliõpilaste XII Suvemängude meelelahutusliku UUDISALA KONKURSS!

Sellel aastal kuulutab EASL välja meelelahutusliku uudisala konkursi, et veelgi rohkem kaasata osalejaid programmi kujundamisse ning kuulata üliõpilaste omanäolisi ja andekaid ideid. Oodatud on kõik lennukad, vahvad ja uudsed ettepanekud, kuid seejuures tuleks silmas pidada, et ala peab olema Käärikul reaalselt teostatav.

Konkursil osalemiseks tuleb saata uue ala nimi, täpne kirjeldus ja vaja minevate vahendite nimekiri oma kooli üliõpilasesindusele, kes edastab säravamad ideed EASL-ile. Kõrgkoolide poolt välja pakutud uudisala valimine toimub 31. märtsil ning see avaldatakse samal päeval ka EASL-i kodulehel. Tasuks parima idee välja käimise eest antakse ala nimele lisaks veel tolle kõrgkooli nimi, kust lahedaim programmipakkumine tuli. Seega pange pead kokku ja näidake meile, et Eesti tudengi mõttemaailmal ei ole piire, tehke au enda koolile ja lõbustage teisi osalejaid uue superlaheda alaga!

Lisainfo saamiseks kirjuta aadressil  easl@easl.ee või helista 7 333 233. Eelmiste suvemängude meeleolukat videot vaata http://vimeo.com/19241806.


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Katre Vahtra Üliõpilaste XII Suvemängude meediajuht