Üliõpilaste suvemängud tulevad taas!

Hea tudeng, nüüd on avatud registreerumine Üliõpilaste XII Suvemängudele 1.-3. juuli Käärikul! Traditsioonilistele mängudele ootame kõiki aktiivseid ja sportlikke tudengeid üle Eesti ja kõva rebimist kõrgkoolidevahelise karika ja originaalsete auhindade eest. Võidust veelgi tähtsam on aga hea tudengite seltskond, kontaktide loomine, lustakas sportimine ja selle kõige nautimine kolme päeva jooksul armsaks saanud Käärikul!

Spordiprogramm:Mängude ametlikud koolidevahelise arvestuse punktialad (kokku 16 ala) on:

1. Rektorite ja õppejõudude mitmevõistlus
  2. Indiaca
  3. Kergejõustiku non-stop
  4. Rammumehe ja -naise võistlus
  5. Jalgpall
  6. Rannavõrkpall
  7. Tänavakorvpall
  8. Tänavahoki
  9. Tennis
  10. Seinamäe 100
  11. Ujumine
  12. Teate-triatlon
  13. Auto lükkamine
  14. Kääriku järve jooks
  15. Köievedu
  16. Orienteerumine

Meelelahutusprogramm:Mängude ametlikku meelelahutusprogrammi kuuluvad:

• Reedene ja laupäevane tantsuõhtu
  • Meelelahutuslikud spordialad: Takistus-teatejooks, krossijooks, petanque, vettehüppe-võistlus, leilivõtmise võistlus, naiste mudamaadlus, mini-triatlon, kõrgkoolide poolt väljapakutud uudisala (Kõrgkoolide poolt välja pakutud uudisala valimine toimub 31. märtsil ning see avaldatakse samal päeval ka EASL-i kodulehel).
  • Spordialade koolitused: Tennise algõpe, indiaca algõpe, frisbee-ultimate koolitus ning prooviturniir

Soodushinnaga registreerimine kestab 31. märtsini! Hetke soodushind 25EUR (390EEK) sisaldab telkimiskohta telklaagris, 6 toidukorda, osavõttu spordi- ja meelelahutusprogrammist. Järgmises registreerimisvoorus on hind juba 31EUR (485EEK). Mängudele registreerumiseks saada osalussooviga kiri aadressile easl@easl.ee. Lisainfo saamiseks kirjuta samal aadressil või helista 7 333 233. Juhendid saadaval www.easl.ee. Eelmiste suvemängude meeleolukat videot vaata http://vimeo.com/19241806.

Kohtumiseni Käärikul!

Autor: Katre Vahtra Üliõpilaste XII Suvemängude meediajuht