Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

EMÜ sõudjad võitsid sisesõudmise võistluse Alfa 2011

Eesti Maaülikooli sõudmise spetsialistid käisid sisesõudmise võistlusel Alfa 2011. EMÜ esindus võistles nii individuaal-  kui kõrgkoolide vahelises arvetuses. EMÜ esindus koosnes neljast mehest (spordijuht Tauri Tilk, üliõpilasesinduse esimees Silver Kuusik,  rakendushüdroloogia tudeng Kaspar Saare ja taastuvenergia keskuse juhataja Argo Normak)  ja kahest naisest (tippsõudja Kaisa Pajusalu ja geomaatika tudeng Karmen Alnek).

Eesti Maaülikooli võistkond saavutas kõrgkoolide vahelises heitluses 500m distantsil  esikoha ajaga 1.27,0, teiseks tuli Sisekaitseakadeemia ning kolmandaks jäi Eesti Lennuakadeemia.

Kaspar Saarel jätkus veel jaksu  võistelda individuaalarvestuses 1000m distantsil, kus ta saavutas ajaga 2.59,7 29. koha. Meesteklassi võistluse võitis Tõnu Endrekson lõpuajaks 2:43,6.  Väsimatu Argo Normak osales samuti individuaalarvestuses täpselt sama pikal distantsil ainult veteranideklassis ja võitles ajaga 3.10,3 välja 5. koha.

Naiste 1000 meetri distantsil peetud sõidu võitis oodatult, Eesti Maaülikoolis Põllu- ja aiandussaaduste tootmist tudeeriv, Kaisa Pajusalu ajaga 3:13,3. Võistluste rekord sündis naiste kergekaalu võistlusklassis, mille võitis Sille Vaiksaar ajaga 3:35,1. Sealjuures oli eelmine tipptulemus püsinud lausa aastast 1998. Ka selles võistlusklassis oli EMÜ-l oma esindaja, geomaatika tudeng Karmen Alnek, kes saavutas auväärse kolmanda koha, ajaga 3.43,1.

18. korda toimunud Alfa võistlusel osales üle 500 sportlase, mis on ka võistluste kõikide aegade rekord.

Autor: Esko Tõnisson