Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

EMÜ SK korvpallurid alustasid uut aastat kahe võiduga

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond alistas kuue päeva jooksul kaks vastast ja mõlemad võõrsil. 14. jaanuaril võitis EMÜ SK Iisaku KK-d tulemusega 85:75. 19. jaanuaril mängiti Turba Gümnaasiumi korvpalliväljakul kohaliku Turba Gümnaasiumi võistkonnaga, keda võideti kaheksa punktiga 78:70.  Eesti  meistrivõistlustel II liiga B-tugevusgrupis pallival EMÜ SK-l on 12. mängust kogutud 5 võitu ja platseeruvad selle näitajaga üheksa võistkonna konkurentsis seitsmendal kohal.  B-tugevusgrupis  jagatakse kaks play-offi kohta. Pärast aastavahetust on nendes kohtades kinni Valga Korvpallikool (9-0) ja AP Mets (9-4).

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.basket.ee