Suurel reedel oleme avatud 08:00-20:00

13:55 25.03.2024
Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

EMÜ MV Mälumängus

14:39 15.03.2024
12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Põnevust täis nädalavahetus

09:05 04.03.2024
Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Eesti meeste saalihokikoondisse kuulub kaks EMÜ SK mängijat

Eesti meeste saalihokikoondis osaleb 4-11. detsembrini Soomes MM- finaalturniiril maailma 16 parema esinduse hulgas. Eile nimetati ka MM-finaalturniiriks kuuluvad koondislased. Koondise sihiks on kahe aasta eest suuresti tänu väliseestlaste abile saadud 8. kohta parandada, ent seekord peavad ja saavad kandvamat rolli etendada Eestis sirgunud mängijad.

"Varem oli mu käsutuses umbes poolteise viisiku jagu tasemel mängijaid, kellele järgnes arvestatav langus. Nüüd võin öelda, et meeskond pole mitte ainult kõigi aegade parim, vaid ka meeldivalt ühtlane," lausub aastast 2001 Eesti koondist juhendanud tunnustatud Soome saalihokitreener Jari-Petri Anttila. "Eesti meistriliiga ei ole enam Soome veteranide õlleliiga, vaid tooni annavad kohalikud noored."

Eesti meeskonna 20 mängijast kuus on 21aastased või nooremad ning üle 31 aasta ei näita kellegi pass. Samuti on pilt varasemast märgatavalt mitmekesisem, kuna meeskonda kuulub viiest Eesti meistriliigaklubist pärit mängijad – Tähe, Saku Fortuna, TTÜ, EMÜ ja Augur.

Koondise liidrid on Anttila sõnul siiski välismaal mängivad mehed, nagu Rootsi meistriliiga liiderklubi AIK koosseisu kuuluvad välis-eestlased Henrik ja Kristian Talme või mullu Helsingi SSVga Soome meistriks tulnud Tähe kasvandik Rein Kivi.

Meeskond mängib alagrupis 4. detsembril Rootsiga, 5. detsembril Saksamaaga ja 7. detsembril Austraaliaga. Edasi kaheksa hulka pääsevad alagrupi 2 paremat. Mängud peetakse Helsinki Hartwall Areenal ja Vantaa Energia Areenal.

Koosseis:
2    Oskar Salm        ründaja
3    Johan Strömfelt   kaitsja
5    Rando Kramm     kaitsja
6    Henrik Talme       ründaja
7    Roman Pass       kaitsja
10  Martin Karis        ründaja (EMÜ SK)
12  Martin Sivakov     kaitsja
14  Patrik Markus     ründaja
16  Kristian Talme     kaitsja
17  Talis Mölder        ründaja (EMÜ SK)
18  Siim Veersalu     ründaja