Eesti koondis mängib Soome tippklubiga

Detsembrikuus Helsingis toimuvaks MM- finaalturniiriks valmistuv Eesti meeste saalihokikoondis peab viimase valiklaagri 6- 7. novembril Kiilis ja TTÜ Spordihoones. Treeningkogunemisel, milles ei osale MM-koondises koha juba kindlustanud välisliigade tippmängijad, kohtutakse kahel korral Soome meistriliiga klubiga FBT Pori. Treeningkogunemisel osalevad ka kaks EMÜ SK mängijat Talis Mölder ja Martin Karis.

Eesti koondmeeskonna kandidaadid 6-7. novembri treeningkogunemisel:

1.       Marek Õige (Loviisan Tor, FIN)

2.       Rainer Kalde (Jõgeva SK Tähe)

Väljakumängijad:

1.       Alari Pagi (Jõgeva SK Tähe)                

2.       Andres Aamisepp (SK Augur)

3.       Andro Sõber (SK Augur)             

4.       Ats Tamme (SK Saku Fortuna)

5.       Carol Viiding (TTÜ SK / Team Exel)

6.       Fredy Maalt  (SK Saku Fortuna)

7.       Ilmar Niitov (Jõgeva SK Tähe)

8.       Kristo Lehiste (TTÜ SK / Team Exel)

9.       Martin Karis (EMÜ SK)                

10.   Martin Sivakov (Indians, FIN)

11.   Mats Tamme (SK Saku Fortuna)

12.   Oskar Salm (SK Augur)

13.   Raul Kivi (Jõgeva SK Tähe)                 

14.   Reigo Adamson (SK Saku Fortuna)

15.   Roland Songisepp (TTÜ SK / Team Exel)      

16.   Sander Stokkeby (SK Saku Fortuna)

17.   Siim Veersalu (SK Saku Fortuna)         

18.   Talis Mölder (EMÜ SK)

19.   Tanel Soidla (Jõgeva SK Tähe)

20.   Vladimir Nurmi (Jõgeva SK Tähe)

 

Koha MM- koondises on hetkeseisuga kindlustanud 9 mängijat.

Väravavahid:

  1. Jarkko Saastamoinen (FT Trackers, FIN)

Väljakumängijad:

  1. Henrik Talme (AIK, SWE)
  2. Johan Strömfelt (FBI Tullinge, SWE)           
  3. Jonas Thomsson (HC Rychenberg Winterthur, SUI)
  4. Kristian Talme (AIK, SWE)
  5. Patrik Markus (Älvsjö AIK, SWE)
  6. Rando Kramm (Woodcutters, FIN)         
  7. Rein Kivi (SSV, FIN)
  8. Roman Pass (UHC StaWi Olten, SUI)

 

Koondmeeskonna lõplik koosseis avaldatakse novembrikuu keskel.


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.saalihoki.ee