Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Teises liigas esimest korda kõik selge

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas on seljataga esimene etapp ja sel nädalal peetakse teise etapi esimesi mänge. C-alagrupis, kus mängib ka EMÜ SK  esindusmeeskond, oli teistest parem Nõmme Rim (5-1), kellega koos läks A-tugevusgruppi KK Välk/Estanc (4-2), alla gruppi jäid Valga Korvpallikool (3-3) ja EMÜ SK (0-6).

Selles grupis otsustas edasipääseja esimese etapi viimane mäng, kus KK Välk/Estanc alistas 83:75 Valga KK. Kohtadele 11.-19. alustavad mänge paremast stardipositsioonist Turba gümnaasium, Valga KK ja SK Forte/Tartu PK, kel kõigil kirjas 2 võitu. Halvemast positsioonis peab võite koguma hakkama EMÜ SK, kuna esimesel etapil peetud omavahelised mängud lähevad teise etappi kaasa, seega EMÜ SK-l on juba kirjas kaks kaotust.

4. märtsil lõppeval teisel etapil on nõrgemas rühmas kaalul see, et kaks paremat pääsevad kolmandaks etapiks play-off'i. Tugevamast rühmast pääsevad kolmandaks etapiks play-offi otse veerandfinaali neli tugevamat, ülejäänud alustavad 1/8finaalist.

Seni on EMÜ SK poolelt mängudes hiilanud Andrei Vorobjov, kes on viie mängu peale kokku visanud keskmiselt 18,2 punkti. Samuti pole ka märkamata jäänud Klemet Kivisilla sooritus, kes on viskas ühes mängus Nõmme RIM-i vastu kokku 9 kolmepunit viset. Tema keskmine punti saaks nelja mängu peale on 14,75.


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.basket.ee