12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Saalihoki esindusmeeskond pidas oma esimese liigamängu

9. oktoobril pidas Eesti Maaülikooli saalihokimeeskond selle hooaja esimese liigamängu Sparta Team Automaailma vastu, mis võideti tulemusega 6-5. Mängu parimaks valiti Eesti Maaülikooli poolt Martin Karis, kes andis kolm väravaga lõppenud söötu ja realiseeris ka ühe värava. Maaülikool alustas mängu rabedalt kui jäädi esimesel kolmandikul tagaajaja rolli, millest suudeti välja tulla alles teise kolmandiku lõpus kui  Allan Grišakovi söödust skooris Martin Karise tulemuseks 4-3.

Treener Veiko Raudsepp: "Mängu alguses andis tunda ärevus, väristati ja puudus kindlus. Jäeti kasutamata palju võimalusi ja endale lasti lüüa lihtsaid väravaid". Halb uudis on see, et mängu esimestel minutitel sai vigastada Timmo Zimmermann, kes peab nüüd vähemalt ühekuulise võistluspausi tegema. Isiklikel põhjustel puudus mängust veel paar põhimeest. Kõige tähtsam, et meistrivõistlusi alustati võiduga ja punktid toodi koju just võõrsilt sõnas võistkonna peatreener Veiko Raudsepp.

Autor: Esko Tõnisson