Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Lõppesid EMÜ meistrivõistlused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane etapp paarisorienteerumine toimus Tartu kesklinnas Tartu Linnasprindi võistluse raames 12. mail. Meeste arvestuses pakkus konkurentsi 21 paari ja naiste arvestuses 7. Kõige aktiivsem intstituut oli sellel korral Metsandus- ja maaehitusinstituut, kes sai ka alavõidu, talle järgnesid Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Majandus- ja sotsiaalinstituut.

Viimane etapp pakkus eelkõige pinget kahele instituudile - PKI ja MMI, kes võitlesid üldarvestuse esikoha pärast. Sellest tulisest heitlusest väljus võitjana PKI. Teised üldarvestuse kohad olid enne viimast etappi enamvähem teada. Eriliseks võib ka viimast etappi sellepärast lugeda, et võistlusel tegi kaasa esmakordselt ka maaülikooli rektor Mait Klaassen, kes valis oma paariliseks Tartu linnapea Urmas Kruuse, tänu millele ei puudunud ka suur meedia tähelepanu.

Kokkuvõttes võib Eesti Maaülikooli meistrivõistlusi kordaläinuks lugeda ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi tänab kõiki korraldajaid ning osavõtjaid, ilma kelleta poleks need võistlused nii head olnud. Kohtumiseni järgmisel hooajal juba tuntud aladel ja nii palju võib veel ära öelda, et alasid lisandub meistrivõistluste kavva veelgi.