Linnasprindi I etapp edukalt möödas

Juba neljandat aastat järjest saab Tartu Linnasprindi hooaeg alguse kergelt talvises ilmas. Hommikupoole sadas  lund, kuid  võistluse avastardi ajaks oli ilm muutunud kauniks ja kevadiseks.

 

 

Paarisorienteerumise võistlusest võttis osa rekordiliselt suur hulk huvilisi, kokku ei rohkem ega vähem kui 100 paari. Rada ei olnud küll väga keeruline, kuid siiski üsna pingutust nõudev  just tänu jäistele tõusudele ja langustele. Hoolimata raskustest läbisid meeste võitjad Jaan Jänes ja Jaagup Truusalu , linnulennult 2,3km pikkuse distantsi, ajaga 12.04. Teiseks tulid Rain Eensaar ja Lauri Malsroos, ajaga 12.33 ning kolmanda koha saavutasid ajaga 13.17 Joonas Oja ja Priit Randman.

Naiste arvestuses võtsid esikoha Mariann Sulg ning Eleri Hirv ajaga 15,26. Esikohale järgnesid Karmen Alnek ning Nele Taba, kel ajaks 18,29 ja kolmandana finišeerisid Airi Alnek ja Kristi Alnek, ajaga 18,41.

Lisaks orienteerujatele läbis väikeste mööndustega sama võistlusraja suur hulk kepikõndijaid Liivi Tafenau juhtimisel.

Peakorraldaja ja EMÜ Spordiklubi spordijuhi Tauri Tilk´i sõnul oli üritus igati korda läinud ning ootused järgmiseks etapiks, mis toimub 12.mail on kõrged.

 

Tauri Tilk/EMÜ SK