Suurel reedel oleme avatud 08:00-20:00

13:55 25.03.2024
Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

EMÜ MV Mälumängus

14:39 15.03.2024
12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Põnevust täis nädalavahetus

09:05 04.03.2024
Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ esindusmeeskond kaotas võõrsil

Kolmapäeval, 3. märtsil kohtus EMÜ SK saalihokimeeskond hetkel meistriliigas teist kohta hoidva SK Jõgeva Tähega. Jõgeval Virtuse spordihallis toimunud kohtumisel pidid maaülikooli mehed seisuga 1:5 tunnistama vastase paremust.

Treeneri Veiko Raudseppa sõnul ei olnud meestel seekord Tähe mängutempole midagi vastu panna. „Kaitse küll pidas, aga väravaolukordade tekitamine ja realiseerimine jättis soovida,“ ütles ta.

Maaülikooli ainsa värava autor oli Talis Mölder. Mängu parimaks tunnistati väravavaht Markus Mekk.

Vastaste parim oli Kaido Ingver, kes viskas kaks väravat ja andis kaks resultatiivset söötu. Jõgeva punktikontot kasvatasid veel Lauri Hõim, Raul Kivi ja Pavel Semenov. Mõlemad ühe resultatiivse söödu andsid Alari Pagi ja Toomas Peterson.

EMÜ SK mängis koosseisus: kapten Talis Mölder, väravavahid Markus Mekk ja Madis Kirsipuu ning platsimängijad Martin Karis, Mikko Purmonen, Ronnie Kongo, Daniel Matsukevitš, Rein Kruusat, Paul-Kristian Padrik, Keio Kanna, Timmo Zimmermann, Andres Tiinonen, Maanus Puskar, Mart Kaska, Joosep Orav ja Henrik Trasberg.

Selle mänguga lõpetas EMÜ SK Eesti meistriliiga põhiturniiri. Play-off’idesse pääsemine ja järgnevate mängude toimumisajad ning -paigad selguvad pärast SK Jõgeva Tähe ja SK Saku Fortuna kohtumist järgmisel nädalal.