Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Saalihoki õnnetu laupäev

Laupäeval, 30. jaanuaril kohtusid Eesti Maaülikooli spordihoones EMÜ SK esindusmeeskond ja TTÜ/ Team Exel. Mängu võitis külalismeeskond seisuga 7:4. Mäng algas kodumeeskonna jaoks edukalt, esimene kolmandik lõppes koguni 4:0 eduseisuga, millest kolm väravat lõi Mikko Purmonen ja ühe Daniel Matsukevitš. Ka väravavaht Markus Mekk hoidis "puuri" puhtana.


Teisel kolmandikul vahetas vastaste treener Risto Lall väravavahti – Siim Stokkeby asemele läks Erki Vään – ja mängutaktikat – vanad tegijad jäid pinki soojendama, kui aga noored tormasid. Samas muutus kodumeeskond EMÜ SK veidi hooletuks ja jäi seisu nautima. Teine kolmandik lõppes seisuga 4:2.

 

Kolmandal kolmandikul leidsid TTÜ mängijad aina enam oma mängu, aga kodumeeskond ei suutnud algusminutite edu enam korrata. Vastaste poolt oli resultatiivseim Kristjan Puu kolme väravaga, omalt poolt aitasid ka Kristo Lehiste, Rene Bernard, Roland Songisepp ja Marco Takanen. Lõpuminutitel anti kodumeeskonnale ka bullit, mida Martin Karisel realiseerida ei õnnestunud.

 

Kodumeeskonna resultatiivseim mängija Mikko Purmonen nentis peale mängu, et hoolimata mängu lõppresultaadist elas publik hästi kaasa. „Hea on mängida, kui pealtvaatajaid on palju,“ lisas ta.

 

Pärast tänast kohtumist hoiab Eesti Maaülikooli Spordiklubi Eesti Meistrivõistluste põhiturniiri liigatabelis endiselt viiendat kohta, TTÜ/ Team Exel tõusis liidri Augur/ A&A Kinnisvara järel teisele kohale.

 

Maaülikooli esindusmeeskonna järgmine mäng toimub 13.veebruaril Viimsi koolis, kus vastaseks on Viimsi Kepp.

 

Täna toimusid maaülikoolis ka kaks teise liiga kohtumist. EMÜ SK II meeskond kaotas Viljandi Metallile seisuga 1:3. Maaülikooli värava autor oli Oskar Illak, kes realiseeris Mihkel Gilli söödu. Teises kohtumises olid vastamisi Tartu Golfiklubi ja Pärnu Bullet. Võitlusliku mängu võidu võtsid Golfiklubi mängijad seisuga 6:4.