Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Saalihokimeeskond alustas hooaega edukalt

Laupäeval, 10. oktoobril Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud saalihoki meistriliiga kohtumine oli EMÜ SK meeskonna jaoks edukas. EMÜ SK meeskond alustas mängu hoogsalt lüües esimesel kolmandikul 4 vastuseta väravat. Teisel perioodil ei lasknud maaülikooli mängijad jalgu sirgeks ja jätkati sama hoogsat väravate sadu, kui vastaste võrku suudeti lüüa kolm väravat Sparta viimasel minutil löödud ühe vastu. Kolmas periood möödus rahulikumalt ja võrreldes eelmiste kolmandikega ka väravate vaesemalt. Mängu sireeni kõlades näitas tabloo seisu 9-2.

EMÜ SK saalihokitreener  Veiko Raudsepp tunnustas mängijate tublidust. Mängu algus oli hea ja kõik toimis plaanipäraselt, kuid lõpus liigne edu tekitas lohakust ning mäng läks tormakaks sõnas Raudsepp. Kuna tegemist oli  esimese ametliku kodumänguga Tartu linnas, röövis pinge palju energiat. Mängu parimaks tunnistati Daniel Matsukevitš, kes viskas 6 väravat. Meeskonna kapten Talis Mölder toetas meeskonda 4 resultatiivse sööduga ning Meie väravat kaitses suurepäraselt Markus Mekk, kes elimineeris vastase väravalöögi võimalused.

Sparata kapteni Olari Tammeli sõnul mängis Maaülikooli meeskond hästi  ja võitluslikult. Oma meeskonna ebaedu põhjuseks pidas kapten suuri muutusi meeskonna kooseisus, võrreldes eelmise hooajaga